Що б я хотів розуміти на старті бізнесу?

Щ
Це перша частина думок на тему «Що б я хотів розуміти на старті бізнесу?» Час від часу публікуватиму такі пости на каналі.

Знайти ментора — це не лише пошук якісної людини з результатами. Менторство — це про те, щоб стати персоною, якій чудові наставники захочуть допомогти.

Твоя перемога не означає, що інші зазнають поразки. Справжні переможці допомагають сотням іншим перемагати разом з ними.

Вчитись почуватись комфортно в некомфортних ситуаціях та обставинах. Більшість важливих справ та рішень — поза зоною нашого комфорту.

Бізнес — завжди про людей. Особисті стосунки — завжди визначають бізнес. Люди хочуть робити бізнес з людьми, які їм подобаються.

80/20. Дуже невелика сума ваших зусиль дає основну кількість та якість ваших результатів. Якщо ви знайдете час, щоб зрозуміти, що саме для вас працює найкраще, ви зможете робити набагато більше набагато швидше.

Більше уваги меншій кількості справ. Зайнятість — не синонім ефективності.

Вчитись швидко помилятись та визнавати це. Час дорожчий за гроші.

Чим дисциплінованішим ти стаєш, тим легшим стає твоє бізнес-життя.

Бути хорошим підприємцем і мати гроші — це лише невелика частина пазлу життя. Набагато складніше — бути ще й хорошим другом, чоловіком, батьком, здоровою, цілісною та щасливою людиною.

Додати коментар

останні дописи