про нас

п

Мене звати Юра Гнатюк. Я – співзасновник сервісної ІТ компанії KindGeek, двох продуктових стартапів SignSpot, GeekHub та соціального проєкту LvivLand

Я люблю бізнес, книги, спорт, і справжніх людей.

Для мене дуже важливим є підхід/концепт: “бути”, а не “здаватись”. Бути цілісним, як на мене, – одне з найважливіших завдань для особистості.

Також, я вірю в те, що успіх країни залежить від людей, які беруть на себе відповідальність та реалізують (в доконаному вигляді) проєкти та бізнеси. Я хочу, щоб таких людей ставало більше. Успіх українських компаній та проєктів мотивує мене і це одна з причин, чому з’явився цей канал, і чому я бажаю ділитись з іншими своїм досвідом та думками.

Водночас я з посмішкою та іронією ставлюсь до мантрів “успєшного успєху”, до всякого роду бізнескоучів, гуру та інфобізнесменів. Я багато років працюю в операційному бізнесі, і можу з усією відповідальністю сказати, що бізнес – це не весела прогулянка сонячним літнім днем. Бізнес – це завжди про вирішення проблем. Керувати бізнесом на масштабі – це майже як бути пожежником. У тебе завжди знайдуться справи, проблеми, які потребують негайного вирішення. Це дуже цікаво, але тут багато болю, тиску та несправедливості, тому я не звик його романтизувати. Також я не вважаю, що всі повинні ставати бізнесменами та підприємцями. Думаю, що бізнес – це особистий вибір, і просто один з багатьох варіантів розвитку тебе у всесвіті. Не кращий і не гірший, ніж робота інженером, вчителем чи художником. Просто інший. Зі своїми перевагами і недоліками, але основне тут – це те, що ти або живеш цим, або краще – не треба.

Також я думаю, що метою (самоціллю) бізнесу є можливість насолоджуватись роботою (шляхом) та досягати успіху (результату), і робити це з людьми, які тобі цікаві та ціннісно близькі. 

На мене можна підписатись в Facebook – там я публікую більше новин наших компаній, ставлю різні питання. Також у мене є Instagram (один з найскучніших та найнекрасивіших профілів на планеті Земля). Там зазвичай в сторіз попадаються скріни музики, яку я слухаю, книг, які читаю, і уривки відео з міст, в яких я буваю. 

Telegram – тепер для мене основна платформа, і тут я писатиму про бізнес та досвід в ньому, фінанси, книги, життя та багато іншого. Я звик не ставитись до себе занадто серйозно, тому якщо вам буде здаватись, що написане мною “дурниці”, або навпаки вам сподобається, то закликаю до зворотнього зв’язку 🙂

Мені пощастило мати біля себе дуже цікавих та розумних людей, від яких я вчусь щодня, тому запрошую вас робити це разом.

Дякую, що читаєте!

останні дописи