[Update по ситуації з Covid у KindGeek]

[
* Лист, який вчора відправив на всю компанію, думаю, варто опублікувати й тут.

Всім привіт!

Як ви, мабуть, встигли помітити, з новин уже тривалий час не сходять цифри та сумна статистика по рівню захворювань на Covid-19, які вказують на те, що Україна крок за кроком нарощує показники захворюваності. І найгірше з цього — це показники летальних випадків. Також не може не бентежити той факт, що є випадки повторного зараження. На жаль, вакцинованих в Україні всього 15% людей від усього населення, а цього не достатньо, щоб зупинити пандемію.

Нам важливо, аби всі Гіки були в безпеці та пам’ятали, що кожен з нас безпосередньо впливає на здоров’я один одного, і від наших дій може напряму залежати життя інших людей (особливо це стосується тих, хто в зоні ризику). Тому ми повинні робити все, що в наших силах, щоб запобігти поширенню вірусу.

Ось кілька порад, як ви можете краще дбати про себе та один про одного:

1. Робота з офісу повинна бути осмислена.

Ми просимо вас не відвідувати офіси компанії, якщо ви відчуваєте, що можете нездужати та погано себе почуваєте. Не потрібно чекати високої температури чи втрати нюху — симптоми коронавірусу проявляються лише через кілька днів, а перші дзвіночки (такі як головний біль, втома, слабкість) можуть супроводжувати вас швидше і з цього моменту ви можете інфікувати інших.

2. Інформуйте, якщо підозрюєте, що захворіли. 

Розуміємо, що це неприємна процедура — інформувати всіх, що ви нездужаєте або були контактною особою, проте це необхідно. Уявіть, що вас ніхто не попередив про свою хворобу, а ви поїхали до друзів та родини й наразили їх на небезпеку — вам буде дуже неспокійно. Тому не вагайтеся, а одразу повідомляйте про свою недугу своєму HR’у + PM’у — вас ніхто не осудить, а навпаки підтримає у цьому, далеко не завжди, простому стані. І якщо ви були контактною особою, просимо вас протягом 14 днів залишатися вдома з моменту такого повідомлення або здавати через кілька днів тест на covid. 

3. Оцінюйте з розумом свій стан.

Скоріш за все, ви не захочете лежати аж до отримання негативного результату на Covid-19 і розпочнете роботу з дому швидше. Як би вам не хотілося показувати ту ж працездатність — не переоцінюйте себе. Працюйте розмірено та з думкою про те, що ваш організм потребує відпочинку та відновлення. Лише так ви швидко повернетеся до норми та уникнете ускладнень.

4. Вакцинуйтеся.

В амбулаторіях, поліклініках, масових центрах вакцинації є різні вакцини, починаючи з Coronavac і завершуючи Pfizer. Якщо ви, або ваша родина досі не вакцинувалася — закликаємо зробити це зараз. Вакцина, якщо і не вбереже вас від захворювання на 100%, вона забезпечить легший його перебіг та допоможе уникнути госпіталізації. Перевірте статистику смертей та госпіталізацій в країнах з високим рівнем вакцинації, та порівняйте цифри з нашими.

5. Не намагайтеся впоратися самостійно.

За ці майже 2 роки в режимі карантину здається, що ми знаємо про хворобу все, проте це враження може бути хибним. Не нехтуйте допомогою лікарів та медиків, не займайтеся самолікуванням, використовуйте страхування, а ще — не замикайтеся в собі. Якщо вам важко — попросіть про підтримку та допомогу і ви її обов’язково отримаєте.

Бережіть себе і своїх близьких та колег, залишайтеся здоровими!

Додати коментар

останні дописи