«Цінності» для мене — це не іменник, а дієслово

«

Тобто я розумію і вірю, що цінності повинні реалізуватись в діях, а не в красивій риториці. 

Однією з найважливіших цінностей для мене є «відповідальність»: відповідальність за свою долю, перед своєю компанією та середовищем, соціальна відповідальність.

Саме тому ми (KindGeek) у 2017 вирішили створити (діяти) проєкт Lvivland

Lvivland — це відеовікіпедія англійською про Львів, метою якої є промоція нашого регіону в світі. 

З різних причин, сталось так, що в України в світі сформувався не найкращий імідж. Війна, Чорнобиль, корупція — це те, з чим часто асоціюють нашу країну, це ті меседжі, які, на жаль, і досі часто переважають при згадці про Україну в іноземних ЗМІ.

Проте до нас дуже часто приїжджають клієнти з різних частин світу (Британія, Америка, Європа, Азія, Близький схід, Австралія) і вони усі в позитивному шоці від того, що вони бачать у Львові. В них не складається картинка, реальність перевершує очікування (що буває, погодьтесь, не часто), ламаються стереотипи. Вони повертаються сюди знову і знову, привозять друзів. Після візиту часто готові інвестувати у Львів, створювати тут бізнес, співпрацювати.

Особисто для мене цей проєкт є дуже важливим. Я дуже люблю Львів, Україну, і я вірю, що попри всі проблеми в нас світле майбутнє та гігантський потенціал. А також я пишаюсь, що наші відео переглянули вже понад 1 000 000 разів! І що багато наших нових клієнтів кажуть, що дізналась про Львів саме через Lvivland. 

В це складно повірити, але на початку створення проекту в YouTube та Facebook при пошуку «Lviv» англійською було лише одне відео… з чийогось весілля. 

У нашому новому відео ми розпитали експатів із США, Швейцарії, Австрії, Нідерландів та Греції: що привело їх у Львів, чому вони вирішили залишитися тут та заснувати свій бізнес. 5 історій про підприємництво та відпочинок, досвід роботи з українцями, любов до архітектури та карпатських гір – усе зібране у цьому відео.

І справді, в нас, як в держави, і як в проєкту ще багато роботи попереду. Проте, все в порівнянні, і ми самі дуже часто не помічаємо наших сильних сторін!

Буду вдячний за підтримку поширенням 🙂

Додати коментар

останні дописи