Челендж серпня: 10 саммері/to-do листів з книг із саморозвитку

Ч

Попереду найлінивіший місяць року — серпень. У багатьох людей відпустки, море, перезавантаження. Але після серпня — вересень, а це один з найактивніших місяців року, і бажано в нього максимально швидко увімкнутись. 

Тому в мене виникла ідея, як то кажуть, на контрасті зробити невеликий челендж і запропонувати вам ознайомитись з 10 книгами з категорії Self-Help (саморозвитку) у вигляді конкретних to-do листів та порад з цих книг.

Загалом ці книги не стільки про знання, що описані в них, як про використання та застосування цих знань в своєму житті. Про перетворення прочитаної інформації в дії, і потім переведення цих дій у власні звички. Спочатку ви формуєте свої звички, а потім ваші звички формують вас.

Загалом, буду відвертим, вважаю, що 90% книг по саморозвитку — це переливання з порожнього в пусте, мусолення копірайтерами на 200 сторінках тих ідей, які можна вкласти в 10 абзаців. У цілому, більшість фундаментальних книг на цю тематику написані дуже давно, і зараз дуже складно натрапити на фундаментально нові ідеї. Більшість нових видань — це трансляція, перефразування та подача під іншим кутом старих підходів і концепцій. 

Проте є дуже класні роботи, з якими точно варто максимально детально ознайомитись та практикувати в своєму житті та роботі. До речі, одна з таких базових книг це усім відома «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Кові, якої не буде в списку з самері, бо її потрібно читати повністю. Хто не читав, зробіть собі послугу і почніть з неї 🙂

Тому найближчим часом буде багато дописів про книги. Сьогодні ввечері буде опублікована перша «покрокова інструкція з використання» книги Браяна Трейсі «No Excuses!: The Power of Self‑Discipline»

Слідкуйте, коментуйте, увімкніть сповіщення, а ті книги, які сподобаються найбільше, купуйте та читайте повністю. І найголовніше: формуйте нові звички! 🙂

Додати коментар

останні дописи