Браян Трейсі. No Excuses!: The Power of Self‑Discipline. Самері книги в конкретних порадах, діях, to-do листах

Б
Визначте, що ви хочете, і наполегливо працюйте над цим.

1. Опишіть ідеальну версію свого життя. Враховуйте в цьому описі свою ідеальну кар’єру, сімейне життя, матеріальне становище, особисте здоров’я і так далі. Чітко визначте їх.

2. Визначте, що потрібно зробити для його досягнення. Складіть список чітких кроків, які ви можете зробити, починаючи від сьогодні, для досягнення тих ідеалів, які ви визначили, як пріоритетну ціль.

3. Почніть робити! Почніть діяти, системно працюючи на кожним пунктом. Не виправдовуйтесь.

Наслідуйте звички успішних людей

1. Проаналізуйте успішних, на вашу думку, людей. Знайдіть таких людей в тій індустрії, в якій ви хочете досягти успіху, та постарайтесь зрозуміти, як вони досягли свого успіху. Які конкретні кроки вони зробили, щоб бути там, де вони є сьогодні? Які навички та звички вони розвивали в собі?

2. Робіть те, що роблять вони. Розвивайте однакові навички та звички, беріть участь в одних й тих же заходах і так далі.

Зрозумійте, що конкретно вам потрібно зробити для досягнення цілей.

1. Сформулюйте чесну текстову відповідь на питання: «Чому ви не такі успішні, як хотіли б бути?». Також подумайте та запишіть, яка б одна основна навичка допомогла б вам досягти ваших цілей.

2. Сформулюйте відповідь на питання: «Яку навичку ви могли б розвинути, яка допомогла б вам реалізувати більше своїх цілей?» 

3. Сформулюйте відповідь на запитання: «Якби ви могли махнути чарівною паличкою і стати повністю компетентним в своїй галузі, яка б з цих навичок мала найбільш позитивний вплив на ваше життя?» 

4. Прочитайте свої відповіді. Тепер ви зрозумієте, що найбільш заважає вам досягти цілей, а також те, що вам потрібно покращити в собі.

Докладіть максимум зусиль для досягнення успіху.

1. Запишіть 10 цілей, яких ви хочете досягти в майбутньому. Використовуйте теперішній час, коли пишете ці цілі — уявіть собі, що вже їх досягли.

2. Визначте найважливішу ціль із 10. Яка мета матиме найбільший позитивний вплив у вашому житті? Запишіть її на окремому аркуші паперу.

3. Визначте, що вам потрібно зробити для досягнення цієї мети. Напишіть чіткий перелік кроків, які ви повинні зробити для досягнення своєї мети. Систематизуйте ці кроки за послідовністю та пріоритетністю. Якщо це дається складно, то просто проведіть brainstorm і спробуйте записати 20-30 різних дій, а потім видалити ті ідеї, які не мають змісту.

4. Дійте. Після того, як ви склали свій to-do list, настав час діяти. Почніть їх виконувати. Обов’язково щодня робіть щось, що наближає вас до мети.

Виконайте сім кроків формули 1,000%.

1. Щодня прокидайтеся щонайменше за дві години до першої зустрічі / початку роботи. Перед тим проведіть принаймні одну годину, читаючи книгу.

2. Щоранку перед початком дня записуйте свої цілі за пріоритетністю навіть якщо вони абсолютно однакові.

3. Плануйте свої дні заздалегідь. Перш ніж розпочати свій день, переконайтеся, що у вас складений пріоритетний список справ.

4. Зосередьтеся на одній справі за раз. Не практикуйте багатозадачність.

5. Слухайте навчальні аудіо у своєму автомобілі/плеєрі під час поїздок/прогулянок. Інвестуйте в себе та в свої знання частину свого доходу.

6. Працюйте над своєю самооцінкою. Після кожної події запитуйте себе: «Що я зробив правильно, а що ні?» і «Що б я зробив інакше?» Висновки записуйте.

7. Ставтесь до всіх, кого зустрічаєте, як до найважливіших людей у світі. 

Розвивайте мужність.

1. Які ваші найбільші страхи? Опишіть свої три найбільші страхи.

2. Придумайте план дій для кожного. Запишіть, що б ви робили, якби це сталось. Як би ви подолали кожну ситуацію?

3. Що ви завжди хотіли зробити, але боялися спробувати? Якими є три основні напрями вашого життя, у яких ви боїтеся зазнати невдачі?

Додати коментар

останні дописи