Топ звичок, яких варто позбутись якомога швидше

Т

Не відповідайте на дзвінки з невідомих телефонних номерів. Окрім рідкісних винятків, це завжди втрата часу. Люди у яких щось термінове та важливе, вас і так знайдуть.

Не погоджуйтесь на робочі зустрічі без чіткого плану розмови. В такому випадку максимально висока ймовірність даремно витраченого часу.

Не починайте свій день з прочитання емейлів. Дайте організму трохи часу на спокійний початок дня. Не свайпайте постійно соціальні мережі — робіть це у встановлений час.  

Не популярна думка: не витрачайте занадто багато часу на оверкомунікацію з клієнтами з низьким рівнем прибутку VS великими затратами на обслуговування.

Не працюйте ще більше і ще важче, щоб уникнути перевантаження і нарешті вирішити всі справи. Це утопія. Краще пріоритизуйте завдання і почніть з найважливішого.

Не відкладайте найважливіші справи дня на вечір. Професор психології Френсіс Еппес стверджує, що людина має денний ліміт «сили волі», який зменшується протягом дня.

Не думайте, що робота повністю компенсує всі інші сторони та стосунки вашого життя: cім’ю, друзів, здоров’я.

Не видавайте собі занадто багато «моральних ліцензій» на речі, що шкодять вам. Часто ми винагороджуємо себе за якісь власні перемоги чи досягнення: бургерами, алкоголем, тусовками. Власна система мотивації — це важливо, проте головне, щоб вона не перетворилась на щоденну рутину.

Не сидіть весь день. Особисто мені здається, що під час оголошення лікарями будь-якого діагнозу в 99% випадках у причинах захворювання звучить «сидячий спосіб життя».

Не плануйте забагато на один день. Середньостатична людина дуже погано оцінює свої можливості в контексті термінів виконання роботи. Саме тому зазвичай затягується будівництво, ремонти, розробка продуктів. Оцінили за скільки зробите це завдання? Краще помножте цей час мінімум на 1,5.

Не порівнюйте себе з іншими. Зазвичай це призводить до негативу — заздрість/демотивація/злість. Завжди буде хтось краще, вище, мудріше. Єдиний, з ким є зміст себе порівнювати, — це ваша вчорашня версія себе.

Додати коментар

останні дописи