«Підписка на» замість власного досвіду

«

Серед усіх вчень, трендів, напрямів, духовних практик так просто загубити свої справжні переконання та цінності, або й узагалі не встигнути знайти їх.

Із людини з власним шляхом і досвідом можна легко перетворитись на простого «підписника духовного контенту», який за тебе на 100% формують інші, і звичайно, використовують це у своїх цілях, які зазвичай сконцентровані навколо кількості трафіку, лайків та проданих (унікальних) товарів власного бренду, що виготовляються на заводі в якійсь з провінцій Китаю. Зате там завжди найтрендовіший та найсвіжіший калейдоскоп вічних надуманих передуманих істин, порад та чиїхось цитат на фоні чорно-білих фото.

Наївно пробувати зрозуміти і відчути життя, лише розмірковуючи про нього в стороні. Тим більше, коли ці роздуми в переважній своїй більшості куплені за підписку в діджитал Будд нашого часу, основна ціль яких — монетизація цього контенту. Життя можна і треба розуміти та відчувати ЖИВУЧИ: радіти, сумувати, програвати та вигравати, але по-своєму, через свою призму, досвід і шлях. Амінь.

Додати коментар

останні дописи