Evernote дякую, до побачення, Notion привіт

E

Ось уже пів року, як я перейшов з Evernote на Notion (для особистого користування). Обидва продукти — це… якщо просто: «записники», ну а якщо «хитромудро»: інструменти підвищення продуктивності для роботи і життя 🙂

Мені досі складно уявити, як це сталось, і як це вдалось Evernote. Я дуже лояльний користувач, і в мене там було пів життя записано, і, загалом, я відчував сентиментальність до продукту, бренду, кольорів і т.д.

Це не враховуючи передплати за преміум підписку на рік вперед.

Але сентиментальність відходить на другий план, коли ти розумієш, що сам продукт реально застарілий. «Важкий», з просто жахливим алгоритмом «пошуку», і шаблонами, які оновлювались останній раз декілька років тому. Жаль звичайно, що Evernote після всіх проблем «єдинорога», нового менеджменту, ребрендингу, все-таки вирішив залишитись просто записником.

Notion ж натомість, об'єднує в собі величезну кількість інструментів. Нотатки, списки справ, документи, таблиці, канбан-дошки, бази знань тут реально є все, що потрібно, щоб частково чи повністю замінити Google Docs, Evernote, Trello і десятки інших програм.

Окрім того, що набагато більше функціоналу, продукт набагато свіжіший, приємніший UX/UI, і найголовніше, що все це дає змогу набагато якісніше організовувати інформацію 🙂

Додати коментар

останні дописи