Залежність від умов

З

Залежність від умов — це така особиста відмазка, яка з легкістю дає відповіді на всі запитання, на кшталт: «Чому мені не вийшло, щось зробити/досягнути/виконати?» Чому? Бо погані умови. Виною всьому: держава, місто, район, сім’я, директор, вчителька з англійської.

Якщо ж дозволити цій залежності прогресувати, то вона взагалі може стати психологічним стопором для будь-якої персонально дії, яка хоч трохи потребує зусиль.

Тому кожного разу, коли мозок придумує відмазки, типу: «я не можу вивчити англійську», «я не можу зробити класну маркетинг компанію без мільйонного бюджету», «я не можу схуднути» «або я не можу заробляти більше»… І все це, звичайно, через зовнішні умови, пам’ятайте, що:

Ейнштейн сформулював свої найбільш фундаментальні тези, працюючи клерком в швейцарському патентному бюро.

Коперник зробив свої найбільші відкриття під час роботи в соборі у Фрауенберзі — заняття астрономією точно не йшли на користь його кар’єрі.

Ісаак Ньютон сформулював свої основні відкриття після отримання ступеня бакалавра. Його університет закрили на два роки через чуму. Він був змушений провести цей час, нудьгуючи в сільській хаті та заповнюючи свій вільний час роздумами над ідеями щодо загальної теорії гравітації.

Амансіо Ортега (засновник Zara) до 30 років працював асистентом в магазині.

Рей Крок купив McDonald’s в 59 роки, а до того був менеджером з продажу — продавав паперові стаканчики і міксери.

✦ Найбільша служба доставки в світі UPS була заснована двома підлітками на роверах, які позичили 100$ у своїх друзів.

Це, звичайно, дуже узагальнено та спрощено, і за всім цим стоїть багато зусиль і роботи. Зовнішні умови є у всіх: просто хтось вміє з ними працювати, а комусь достатньо використовувати їх у вигляді відмазки.

Додати коментар

останні дописи