Мене звати Юра Гнатюк.

М

Я — співзасновник сервісної ІТ компанії KindGeek, двох продуктових стартапів SignSpot, GeekHub та соціального проєкту LvivLand. Я люблю бізнес, книги, спорт, і справжніх людей.

А цей пост присвячений тому, що канал Flow перетнув позначку в 10 000+ підписників!

Дякую кожному, хто читає! Використаю цей «milestone» як можливість познайомитись з ким ще не знайомий, нагадати для чого мені Flow, та пригадати найцікавіші пости на каналі.

Отож, тут я найчастіше ділюсь своїм досвідом з бізнесу, замітками з книг та висновками з щоденного життя.

Успіх українських компаній та проєктів мене мотивує і це одна з причин, чому з’явився цей канал — я хочу ділитись з іншими своїм досвідом та думками. А ще, я дуже люблю текст і робота над дописами сюди допомагає мені структурувати власні думки, робити самоаналіз та описувати висновки, тобто досвід, який потім можна використовувати.

На мене можна підписатись в Facebook — там я публікую більше новин наших компаній, ставлю різні питання. Також у мене є Instagram. Там зазвичай в сторіз попадаються скріни музики, яку я слухаю, книг, які читаю, фільмів, які дивлюсь, і уривки відео з міст, в яких я буваю.

Мені пощастило мати біля себе дуже цікавих та розумних людей, від яких я вчусь щодня, тому запрошую вас робити це разом.

Дякую, що читаєте!

Додати коментар

останні дописи