​Як використовувати функціонал Google Docs на максимум?

Якщо ви користуєтесь Google Docs, ви один із 2 000 000 000 щомісячних активних користувачів Google Suite. Але скоріш за все, ви, як і більшість людей, не використовуєте цей сервіс на повну 🙂

Ось 8 маловідомих функцій, які зекономлять ваш час:

🔸 Якщо ви втомилися друкувати або просто не любите писати, спробуйте проговорити текст та дозволити Google набирати замість вас. Натисніть Інструменти → Голосове введення. Як на мене, це одна з найбільш недооцінених функцій загалом. Також надиктовувати можна відразу у ваших телефонах в месенджери та чати (кнопка з іконкою мікрофону). Раджу навчитись, особливо всім любителям «голосових». P.S. цей пункт надиктовано 🙂

🔸 Досі перекладаєте документи по частинах в Google Translator? Це також можна зробити, натиснувши Інструменти → Перекласти документ. Просто виберіть мову, і Google зробить все за вас, створивши окремий новий документ із перекладом. 

🔸 Офлайн-документи. Працюйте над документом навіть без доступу до інтернету. Натисніть Файл → Зробити доступним офлайн.

🔸 Як одразу відстежити кількість слів?

Натисніть Інструменти → Кількість слів і встановіть прапорець «Відображати кількість слів під час введення тексту».

🔸 Якщо ви працюєте у великому документі, можна загубити те, що важливо. Створіть зміст зверху, щоб ви могли легко перестрибувати між різними частинами. Натисніть Вставити → Зміст.

🔸 Як зробити так, щоб легше було повернутися туди, де ви зупинили редагування? Виділіть своє останнє речення і залиште коментар.

🔸 Щоб створити новий документ, просто введіть http://docs.new у браузері. Максимально просто можна створити новий документ і на ПК:

• Cmd + L на Mac, Ctrl + L у Windows для переходу до рядка пошуку

• Далі http://docs.new

• І почніть писати

🔸 Маєте декілька облікових записів Google? Можна додати номер після URL-адреси http://docs.new , щоб створити новий документ у конкретному обліковому записі:

• http://docs.new/1 створює новий документ у вашому основному обліковому записі

• http://docs.new/2 створює новий документ в іншому обліковому записі

Також це працює для інших програм G-Suite:

• http://sheets.new

• http://slides.new

Додати коментар

останні дописи