10 найкращих промов усіх часів

1

Легендарна промова Стіва Джобса у 2005 році в університеті Стенфорду. Неможливо про неї не знати: «Stay hungry, stay foolish».

Промова Ілона Маска в Каліфорнійському технологічному інституті у 2021 році. Про масштаб мислення, старт та шлях його компаній.

Знаменита промова 1963 року зі словами «У мене є мрія» від Мартіна Лютера Кінга. Близько 250 000 людей слухали цю промову в прямому ефірі.

Виступ Джоан Роулінг перед випускниками Гарварду у 2008 році. Багато гумору і водночас дуже глибокі особисті роздуми про бідність, провали,     успіх та долю.

Геттісберзька промова Абрахама Лінкольна, яку він виголосив під час громадянської війни у 1863-му. Це одна з найвідоміших промов у світі. Вона тривала трохи більше двох хвилин і складалася всього з 272 слів мудрості про формування нації та істинну роль держави. 

Промова Марка Цукерберга в Гарварді 2017 року. Про важливість сім’ї та роль його дружини в його житті. Про призначення та пошук себе в сучасному світі.

«We Shall Fight on the Beaches» — відома історична промова, виголошена Вінстоном Черчіллем перед парламентом Великобританії 4 червня 1940 року.

Виступ Арнольда Шварцнеггера, який став дуже популярним в інтернеті. Про свої рольові моделі, мотивацію, важливість розуміння «чого ти хочеш» та підхід до досягнення цілей.

Нарізка промов та розмов засновника Amazon Джеффа Безоса. Про пристрасть, гнучкість, підходи в мисленні та підприємництві.

Виступ Барака Обами на демократичному національному з’їзді у 2004 році, задовго до того, як він став президентом. Про великі мрії, толерантність, любов та рівність.

Додати коментар

останні дописи